Комплектуючі

Потрібна консультація?

Замовте консультацію прямо зараз

Каркас. Опорний елемент, призначений для збереження форми рукава та забезпечення стабільності процесу фільтрації. Від його якості залежить, як довго прослужать фільтраційні мішки для збору пилу центрального обладнання. Пропоновані види: складовий та цільнозварний. Особливість каркасу в тому, що він майже не зношується і лише в окремих випадках потребує повної заміни.

Перейти

Каркаси

Пневморозподільник. Напрямна арматура, що становить пневматичну систему пиловловлення, що відповідає за пуск, зупинку та зміну напрямку. потоків стисненого повітря.

Перейти

Пневморозподільник

Пневмоциліндр відсікового клапана. Пневматичний компонент керування, що забезпечує високу швидкість дії запірної арматури у разі виникнення аварійної ситуації на виробництві.

Перейти

Пневмоциліндр відсікового клапана

Змінні картриджі. Фільтруючі елементи, що використовуються у вузлах редукування стисненого повітря. Регулярність заміни (залежно від умов навколишнього середовища та типу обладнання) гарантує безперервну коректну роботу апарату.

Перейти

Змінні картриджі до вузла редукування стисненого повітря

Продувний клапан дистанційного керування — 70/50. Деталь фільтрувальної установки для управління потоком повітря та подачі в рукавний фільтр з імпульсним струменем. Може піддаватися передмонтажній ревізії та ремонту, коли зупинка роботи фільтра утруднена або неможлива.

Перейти

Клапан продувний ДУ – 70/50

Галузоутворююче підприємство ТОВ НВП Дніпроенергосталь вже давно стало одним із лідерів ринку та надає послуги

Перейти

Пружина велика та мала

Мембрана велика і мала. Частина клапана, що запобігає утворенню відкладень на функціональних деталях, тим самим підвищує рівень їхньої надійності.

Перейти

Мембрана велика та мала

Ремкомплект клапанів. Спеціальний набір, що складається з деталей та запчастин для монтажу продувних клапанів у процесі локального ремонту системи видалення пилу.

Перейти

Ремкомплект клапанів

Клапан продувний. Основа системи регенерації мішкового пиловловлювача. Його призначення – видалення пилу із зовнішньої поверхні фільтрувального рукава.

Перейти

Клапан продувний

Автоматика. Комплектуючі для систем автоматичного керування газоочисним обладнанням, контролю та регулювання його параметрів (блоки керування, первинні та вторинні прилади). Дозволяють обійтися без участі персоналу під час обслуговування промислового обладнання. За бажанням замовника можлива комплексна автоматизація газоочисної установки.

Перейти

Автоматика

Рукав. Основний елемент рукавного фільтра, що забезпечує надійність роботи всього пристрою. Незамінна частина такого високопродуктивного апарату, як промисловий циклонний пиловловлювач

Перейти

Рукави

В яких регіонах працює компанія

Наше підприємство вже понад 50 років займається вирішенням екологічних питань, пропонуючи

Ми працюємо для:

  • Азії
  • Європа
  • СНД

Контакти

Наш адреса

Україна, 69008 м. Запоріжжя вул. Експресівська, будинок 6

Чи готові зв'язатися?

Заповніть форму ми зв'яжемося з вами та проконсультуємо

    Форма связи