Пневморозподільник

Потрібна консультація?

Замовте консультацію прямо зараз

Пневморозподільник – це елемент керування пневматичними системами пиловловлення, який здійснює подачу і відведення стисненого повітря (газу) і зміну його напрямку. Його функція зводиться до регулювання потоків, а сам він грає роль посередника між основним механізмом (джерелом) і виконавчим, наприклад, пневмоприводом.

Повітряний клапан відноситься до категорії направляючих. Його запуск здійснюється за допомогою сигналів – електромагнітних, механічних або пневматичних. Існують також прилади, які поєднують декілька видів управління, а в деяких можливе і ручним способом.

Понад 50 років «Дніпроенергосталь» виробляє різні види газопилоочисного обладнання, в тому числі кишенькові фільтри та аксесуари до них. У перелік запчастин, що випускаються нами, також входять такі запірно-регулюючі елементи, як клапана і пневморозподільники. При їх проектуванні та виготовленні ми орієнтуємося як на загальноприйняті норми та стандарти (державні та міжнародні), так і на вимоги, встановлені окремим підприємством. Ми гарантуємо індивідуальний підхід і 100% якість продукції.

В яких регіонах працює компанія

Наше підприємство вже понад 50 років займається вирішенням екологічних питань, пропонуючи

Ми працюємо для:

  • Азії
  • Європа
  • СНД

Контакти

Наш адреса

Україна, 69008 м. Запоріжжя вул. Експресівська, будинок 6

Чи готові зв'язатися?

Заповніть форму ми зв'яжемося з вами та проконсультуємо

    Форма связи