Фільтри для силосу/бункера

Фільтри для силосу/бункера

Фільтри очищають повітря від пилу при завантаженні сухих речовин пневматичним або механічним транспортом у силоси – металеві ємності спеціальної форми, які використовуються для прийому, зберігання та обробки сипучих сумішей: борошна, цемент, комбікорм, пісок, гіпс тощо.

Силосний фільтр

Комплектація силосно-бункерного фільтра передбачає наявність основних елементів: корпусу, ресиверів стисненого повітря, опори, пульта управління, бункера, картриджів і фільтрувальних гільз. Верхній відсік фільтра містить систему регенерації. За допомогою цього механізму фільтрувальні мішки автоматично продуваються стисненим повітрям. Силосна установка кріпиться через відповідний фланець, який постачається разом з фільтром. Він також має клапани очищення картриджа та індикатор рівня бункера, який відображає сигнали тривоги.

Типи силосних фільтрів можуть відрізнятися системами фільтрації (мішок, картриджні блоки) і способом видалення пилу (вібраційне очищення, пневматичне очищення).

Як це працює

Фільтр регенерується шляхом струшування фільтр-пакетів/картриджів під дією стисненого повітря. При детальному розгляді процедура очищення проводиться в кілька етапів:

– Забруднене повітря потрапляє в силос.

– Фільтрувальні пакети/картриджі пропускають його, і частинки пилу залишаються на поверхні фільтра.

– Чисте повітря надходить у відповідну секцію та вільно виходить із фільтра.

Повітропроникність – головна «здатність» конструкцій фільтруючих елементів. Щоб підтримувати його на високому рівні, необхідно періодично запускати автоматичне очищення та міняти картриджі/гільзи обладнання.

Чому обирають нас

Довговічність

Нові технології

Державна ліцензія

Гарантії

Особливості співпраці з компанією

ТОВ НПП «Дніпроенергосталь» готове розглянути будь-які побажання замовників, пов’язані зі зміною конструктивних елементів обладнання та використанням їх у нестандартних технологічних процесах. При отриманні анкети Вам буде запропонована оптимальна система газоочистки з використанням цього або альтернативного обладнання. При укладенні договору на виготовлення фільтрів окремо розглядаються питання шефмонтажу, налагодження та гарантійного (сервісного) обслуговування. Як приклад, деякі фільтри, представлені в каталозі, оснащені пневматичною системою пиловловлення, ізоляційними кожухами тощо. При заданих вхідних параметрах пилогазового потоку гарантується залишковий вміст пилу на рівні не вище 20 мг/м3.

Калькулятор фільтра

Дізнайтесь вартість фільтра для вас

Реалізовані проекти на цьому устаткуванні

Дніпровський металургійний комбінат

Галузеутворююче підприємство ТОВ НВП Дніпроенергосталь вже давно стало одним із лідерів ринку та надає послуги екологічного спрямування для України та держав СНД. Підприємство існує вже понад 50 років і за цей час набуло унікального досвіду вирішення проблем природоохорони, які ставить сучасне суспільство.

Детальніше