Фільтр картриджний

Картриджний фільтр

Картриджний фільтр – це обладнання, призначене для очищення повітря в умовах з високим рівнем вхідної запиленості. Такі сучасні системи збору пилу ефективно видаляють дрібний пил (у тому числі тверді аерозолі) і дим утворюються під час зварювання, плазмового, газового та лазерного різання, шліфування, металообробки, порошкового фарбування, виробництва сухих будівельних сумішей, а також під час засипки, пакування, транспортування пилоподібних матеріалів. Не застосовується для взаємодії з вибухонебезпечним середовищем.

Картриджний фільтр

Основні компоненти картриджного фільтра: пилозбірник і фільтруючі елементи, які розташовані вертикально, щоб уловлений пил не потрапляв знову під час процесу самоочищення. Очисний елемент зазвичай виготовляється з гофрованого матеріалу, що складається з штучних волокон і целюлози. Завдяки тому, що вона має вигляд щільної складеної гармошки, ризик механічних пошкоджень різко знижується. За довговічність виробу відповідає каркас, який виступає несучим елементом всього пристрою. Каркас виготовлений з матеріалів, які характеризуються повітронепроникністю та термостійкістю.

 

Корпус картриджного фільтра, у свою чергу, складається з міцної оцинкованої сталі, яка може витримувати серйозні механічні навантаження та шкідливі умови навколишнього середовища. Тому таке фільтруюче обладнання можна розміщувати поза виробничими приміщеннями, прямо на вулиці, щоб не захаращувати функціональні зони.

Як це працює

Повітряні маси, що підлягають очищенню, через вхідний патрубок надходять у фільтр, після чого направляються в камеру попереднього сепарування. При зіткненні з ударною плитою з потоку повітря видаляється середній і грубий пил, який осідає в бункері. Це допомагає знизити навантаження на фільтруючі елементи і запобігає несправності пристрою. Частково очищене повітря розподіляється між фільтруючими елементами в камері брудного газу. Далі повітря, що пройшов повну очистку, надходить в чисту камеру, після чого по вихідній трубі повертається в цех (або навколишнє середовище).

Особливістю картриджного фільтра є те, що регенерація відбувається шляхом імпульсного продування стисненим повітрям, коли пил струшується з картриджів, потрапляючи в бункерну частину і згодом видаляючись з неї.

Чому обирають нас

Довговічність

Нові технології

Державна ліцензія

Гарантії

Калькулятор фільтра

Дізнайтесь вартість фільтра для вас

Реалізовані проекти на цьому устаткуванні

Дніпровський металургійний комбінат

Галузеутворююче підприємство ТОВ НВП Дніпроенергосталь вже давно стало одним із лідерів ринку та надає послуги екологічного спрямування для України та держав СНД. Підприємство існує вже понад 50 років і за цей час набуло унікального досвіду вирішення проблем природоохорони, які ставить сучасне суспільство.

Детальніше