Устаткування

Фільтр картриджний

Картриджний фільтр - обладнання, призначене для очищення повітря в умовах з високим рівнем вхідної запиленості. Такі сучасні системи пиловловлення ефективно видаляють дрібнодисперсний пил (у тому числі тверді аерозолі) і дим, що утворюється під час зварювання, плазмового, газового та лазерного різання тощо.

Детальніше

Фільтр стружкоуловлювальний напірний

Ця машина використовується як система збору пилу для деревообробної промисловості. Він здатний очищати повітря до 95% і призначений для видалення деревного пилу і стружки з працюючих рослин. Обладнання складається з фільтрувальних мішків, пилозбірника, вентилятора, підставки на колесах і блоку управління.

Детальніше

Фільтри для силосу/бункера

Це різновид фільтрів, призначених для очищення обладнання від пилу на підприємствах, де використовуються сипучі матеріали. Фільтрація відбувається шляхом струшування агрегату електричним вібратором. Накопичений матеріал повертається в силос. Найбільш часто використовуваними установками є заводські системи пиловідведення.

Детальніше

Нові розробки

ТОВ «НПП «Дніпроенергосталь» розробило індивідуальну систему очищення газів, які викидають доменні печі металургійних підприємств. Принцип дії полягає в проходженні газу через фільтруючу частину рукавного фільтра під дією різниці тиску. Ця інновація використовується на підприємствах, де використовуються доменні печі різної потужності.

Детальніше

Устаткування для водоочищення

На нашому підприємстві Ви можете замовити: установки для фільтрації нафтопродуктів у воді, системи для розкладання відпрацьованих емульсій, установки для знищення непотрібних сольових розчинів, а також напірний фільтр для води. Наші фахівці допоможуть вам налагодити роботу обладнання.

Детальніше

Електрофільтри

Це промислові системи фільтрації пилу, які очищають гази від твердих і рідких часток за допомогою електричних сил. Обладнання використовується при температурах не вище 450 °C і може працювати під вакуумом і під тиском.

Детальніше

Фільтри рукавні з імпульсною генерацією (ФРІР)

Ці пристрої вважаються універсальним обладнанням, яке призначене для видалення пилу з технологічних викидів. Принцип їх дії полягає в тому, що гази проходять через фільтрувальні мішки пилозбірника, що складаються з багатьох шарів тканин різної міцності. Установки використовуються в хімічній, будівельній, нафтовій та інших галузях промисловості.

Детальніше