Устаткування для водоочищення

Обладнання для очищення води

НПП «Дніпроенергосталь» випускає 4 типи установок, призначених для збору, утилізації та розкладання різних домішок і розчинів. Основним призначенням обладнання для механічної очистки води є фільтрація води від забруднених речовин (нафта, масла, рідкі промислові відходи).

Установка для збору нафтопродуктів з поверхні води

Пристрій

Конструкція установки складається з декількох елементів: корпус, поплавок, вакуумна ємність, всмоктуюча головка і трубопровід. Форма корпусу виконана у вигляді склянки, з’єднаної з резервуаром за допомогою всмоктуючих патрубків. Компоненти цієї конструкції забезпечують збір нафтопродуктів із джерел, які мають змінний рівень води.

Як це працює

Пристрій розміщують над поверхнею відстійників, водойм-накопичувачів та інших закритих водойм. Для його роботи підходить навіть мінімальний рівень шару речовин.

Подаючи повітря з одночасним витісненням води, всмоктувальні механізми установки збирають і вертикально переміщують нафтопродукти. Домішки речовин з частинками повітря потрапляють в установку з глибини близько 10 метрів. При цьому не враховується в’язкість зібраної суміші. Відокремлення води від нафтопродуктів відбувається за допомогою дворівневої системи. На виході отримують шари забрудненої речовини, які майже не містять вологи і готові до подальшої обробки. Ефективність цього обладнання залежить від висоти збору, тиску повітря, товщини шару тощо. Використання установки допоможе впоратися з аварійними витоками та утилізувати небезпечні продукти без шкоди для природного середовища.

Встановлення використаних сольових розчинів

Утилізаційна установка – складний об’єкт. Як правило, складається з декількох транспортувальних блоків в одному приміщенні, які захищені тришаровими панелями. У комплект обладнання можуть входити: насосні агрегати, компресори, фільтри, шафи управління та інші пристрої.

Така установка призначена для переробки розчину кухонної солі, що утворюється при відновленні натрієво-катіонних фільтрів. В результаті утворюється хлорид натрію, який можна використовувати повторно. Відстоювання розсолів солей лужноземельних металів відбувається за допомогою реагентної обробки.

Ущільнений шлам процесу містить карбонати магнію та кальцію. Має короткий час відстоювання і високий коефіцієнт фільтрації.

Фільтри зазвичай регенерують 8-10% сольовим розчином. Завдяки очищенню фільтруючих елементів потік води з хлоридами надходить у водойми. Підвищена концентрація цих речовин негативно позначається на рівні солі в природних джерелах. При застосуванні цієї установки на теплоелектростанції і на господарських виробництвах, де є котельні, кількість хлоридів зменшиться на 30-40%. Також зменшиться жорсткість води та кількість накипу на обладнанні підприємства.

Установка розкладання відпрацьованої емульсії

Обладнання призначене для використання на металообробних підприємствах, які використовують СОЖ (СОЖ). Такі речовини роз’єднують тертьові поверхні, зменшують його силу і охолоджують ріжучі інструменти.

Як це працює

Робочий процес передбачає хімічні методи розкладання небезпечних рідин. Продуктами розкладання можуть бути вода, метали та масла.

Суміші нафтопродуктів виходять з очищеною охолоджуючою рідиною.

Залишкові речовини підлягають нейтралізації реагентами та направляються на переробку разом із промисловими стічними водами. Емульсії відпрацьованих теплоносіїв токсичні та негативно впливають на навколишнє середовище. Спеціалізовані установки за допомогою технологій очищення цих рідин дозволяють повторно використовувати витягнуті з них речовини.

Напірний фільтр для води

Обладнання створює замкнуті цикли водопостачання підприємств і використовується для доочищення стічних вод від завислих речовин.

До складу напірних фільтрів входять корпус, пристрої первинної очистки (аератори, компресори), трубопровід, запірна та регулююча арматура. Фільтруючий матеріал, підстилка та системи розподілу розміщені всередині обладнання. Фільтр оснащений автоматичним повітропроводом.

 

 

Як це працює

Процес очищення в напірному фільтрі для води складається з кількох етапів:

– Подача рідини у верхню розподільну систему.

– Видалення речовин всередині корпусу за допомогою спеціального вантажу.

– Збір очищеної води в одну ємність і злив її з нижньої установки.

Концентрація завислих речовин в очищеній воді становить 50% з розміром менше 5 мікрон. Продуктивність фільтра коливається від 150 до 170 м3/год. Ефективність роботи і кількість фільтрів залежить від спеціалізації підприємств.

Чому обирають нас

Довговічність

Нові технології

Державна ліцензія

Гарантії

Особливості співпраці з компанією

ТОВ НПП «Дніпроенергосталь» готове розглянути будь-які побажання замовників, пов’язані зі зміною конструктивних елементів обладнання та використанням їх у нестандартних технологічних процесах. При отриманні анкети Вам буде запропонована оптимальна система газоочистки з використанням цього або альтернативного обладнання. При укладенні договору на виготовлення фільтрів окремо розглядаються питання шефмонтажу, налагодження та гарантійного (сервісного) обслуговування.

Калькулятор фільтра

Дізнайтесь вартість фільтра для вас

Реалізовані проекти на цьому устаткуванні

Дніпровський металургійний комбінат

Галузеутворююче підприємство ТОВ НВП Дніпроенергосталь вже давно стало одним із лідерів ринку та надає послуги екологічного спрямування для України та держав СНД. Підприємство існує вже понад 50 років і за цей час набуло унікального досвіду вирішення проблем природоохорони, які ставить сучасне суспільство.

Детальніше

Інше обладнання

Нові розробки

ТОВ «НПП «Дніпроенергосталь» розробило індивідуальну систему очищення газів, які викидають доменні печі металургійних підприємств. Принцип дії полягає в проходженні газу через фільтруючу частину рукавного фільтра під дією різниці тиску. Ця інновація використовується на підприємствах, де використовуються доменні печі різної потужності.

Фільтр картриджний

Картриджний фільтр - обладнання, призначене для очищення повітря в умовах з високим рівнем вхідної запиленості. Такі сучасні системи пиловловлення ефективно видаляють дрібнодисперсний пил (у тому числі тверді аерозолі) і дим, що утворюється під час зварювання, плазмового, газового та лазерного різання тощо.

Фільтр стружкоуловлювальний напірний

Ця машина використовується як система збору пилу для деревообробної промисловості. Він здатний очищати повітря до 95% і призначений для видалення деревного пилу і стружки з працюючих рослин. Обладнання складається з фільтрувальних мішків, пилозбірника, вентилятора, підставки на колесах і блоку управління.

Фільтри для силосу/бункера

Це різновид фільтрів, призначених для очищення обладнання від пилу на підприємствах, де використовуються сипучі матеріали. Фільтрація відбувається шляхом струшування агрегату електричним вібратором. Накопичений матеріал повертається в силос. Найбільш часто використовуваними установками є заводські системи пиловідведення.