О компанії

ПРО НАС

Наша історія

ТОВ НВП «Дніпроенергосталь» — галузеутворююче підприємство, що надає екологічні послуги в промисловому секторі економіки. Компанія існує понад 50 років, з моменту заснування інституту ВНІПІЧ «Черметенергоочистка» у Харкові у 1967 р. (1982 р. перейменований на НВО «Енергосталь»). Тоді ж було створено запорізьку філію з метою впровадження передових технологій у металургійну галузь. Філія зробила свій внесок у технічне оснащення таких підприємств як «Запоріжсталь», «Дніпроспецсталь» та інших промислових гігантів України. З 1997 року ми є самостійною організацією, що охоплює ринок Європи, Азії та СНД.

Наша діяльність

Ключовий напрямок – виробництво, введення в експлуатацію та обслуговування обладнання, призначеного для захисту водного та повітряного басейну. ТОВ НВП «Дніпроенергосталь»виготовляє промислові системи видалення пилу та пристрої для очищення повітря, газу та води, в тому числі за індивідуальними планами замовника. Наша команда надає комплексну експертну підтримку підприємствам-природокористувачам, включаючи підготовку та погодження проектної документації, екоаудит та створення нормативів, навчання персоналу роботі з технологіями, встановлення, налаштування, обслуговування та реконструкціюсистем видалення пилу, водо- та газоочисних фільтрів. За першим запитом ми виїжджаємо на промоб’єкти для спостереження за станом території та своєчасної ліквідації впливу техногенних забруднень.

Наша мета

Мета нашої роботи – поліпшення екологічних умов на мікро- і макрорівні, а спосіб досягнення – розробка та впровадження обладнання першокласної якості в сектор промисловості. Наші технології сприяють підвищенню еколого-економічних показників на підприємствах за рахунок забезпечення циклічності матеріалів та енергоресурсів у процесі виробництва чи очищення. Так, ми пропонуємо інноваційні системи пиловловлювання для біотехнологій. енергогенерації, металургії (чорна та кольорова) та інших спеціалізованих галузей. Професіоналізм, завзятість та цілеспрямованість зробили ТОВ НВП «Дніпроенергосталь» одним із лідерів серед науково-виробничих підприємств України та СНД, які працюють у сфері екологічних послуг.

Наші кліенти

Документи та сертифікати

Команда

Семирягин Сергей Владимирович

Заместитель Генерального директора

Бубунец Юрий Владимирович

Руководитель проектного управления

Арабаджи Василий Константинович

Технический директор

Денисенко Алексей

Руководитель службы снабжения

Тетерин Валерий Васильевич

Директор по производству