Електрофільтри

Електричні фільтри

Електрофільтр — пристрій, призначений для глибокого очищення потоків технологічного газу та аспіраційного повітря від твердих і рідких частинок під дією електричного поля. Це одна з найекономніших систем пилоудалення, оскільки вона споживає мало енергії , не потребує значних витрат на придбання запчастин та обслуговування.

Електрофільтр

Конструкція електрофільтрів відрізняється в залежності від умов експлуатації, фізико-хімічних властивостей газу і пилу, вимог до якості процесу очищення та інших факторів. Ключовими елементами, спільними для різних конструкцій, є: корпус, блоки газорозподілу та подачі та видалення, електроди (коронування та осадження), пристрої для очищення електродів від уловленого пилу, ізоляційні коробки, пристрої для збору та видалення пилу зовні апарату.< / span>

ТОВ НПП «Дніпроенергосталь» пропонує 3 типи електрофільтрів, які відрізняються конструкцією. ЕГУ (горизонтальний фільтр) оснащений однією або двома секціями, має прямокутну форму і складається з двох-п’яти послідовних електричних полів. KHP ECT (смоляний трубчастий фільтр для коксохімічних заводів) характеризується циліндричним сталевим корпусом і електродними системами у формі коаксіальних циліндрів. EM-PT (вологий псевдотрубний фільтр) має циліндричний або прямокутний сталевий корпус і оснащений псевдокоаксіальними циліндрами. Крім того, він часто оснащується колекторами подачі рідини для очищення.

Як це працює

Електрофільтр відноситься до категорії високовольтного обладнання. Робота пристрою заснована на процесі іонізації газу, коли молекули розщеплюються на негативно і позитивно заряджені іони, а електричний заряд передається частинкам пилу. Частинки заряджаються в полі коронного розряду, який виникає між високовольтними та заземленими електродами в електричному полі.

Такі системи збору пилу , як правило, працюють за принципом: зважені частинки заряджаються, рухаються до електродів, осідають і видаляються з поверхні електродів. На завершальному етапі відбувається видалення уловленого пилу з бункерної частини апарату. Цей спосіб очищення використовується виключно для невибухонебезпечних газів. Ефективність процесу електроочищення становить 96-99,7% і залежить від ряду факторів, пов’язаних з параметрами пилогазопотоків і конструктивними особливостями фільтрів.

Чому обирають нас

Довговічність

Нові технології

Державна ліцензія

Гарантії

Особливості співпраці з компанією

ТОВ НПП «Дніпроенергосталь» готове розглянути будь-які побажання замовників, пов’язані зі зміною конструктивних елементів обладнання та використанням їх у нестандартних технологічних процесах. При отриманні анкети Вам буде запропонована оптимальна система газоочистки з використанням цього або альтернативного обладнання. При укладенні договору на виготовлення фільтрів окремо розглядаються питання шефмонтажу, налагодження та гарантійного (сервісного) обслуговування. Як приклад, деякі фільтри, представлені в каталозі, оснащені пневматичною системою пиловловлення, ізоляційними кожухами тощо. При заданих вхідних параметрах пилогазового потоку гарантується залишковий вміст пилу на рівні не вище 20 мг/м3.

Каталог обладнання

  • YSU
  • CHP ECT
  • EM-PT

Калькулятор фільтра

Дізнайтесь вартість фільтра для вас

Реалізовані проекти на цьому устаткуванні

Дніпровський металургійний комбінат

Галузеутворююче підприємство ТОВ НВП Дніпроенергосталь вже давно стало одним із лідерів ринку та надає послуги екологічного спрямування для України та держав СНД. Підприємство існує вже понад 50 років і за цей час набуло унікального досвіду вирішення проблем природоохорони, які ставить сучасне суспільство.

Детальніше