Фільтр стружкоуловлювальний напірний

Напірний чіп-фільтр

Фільтр під тиском стружки – це тип обладнання, призначений для видалення деревних відходів і пилу з робочих інструментів. Також його зручно використовувати під час прибирання приміщення, де відбувається процес обробки деревини.

Пристрій для фільтрування стружки під тиском

Пристрій складається з наступних елементів: фільтрувальної гільзи, резервуара для уловлених відходів, вентилятора, металевої основи на коліщатках і блоку для регулювання роботи пристрою. . Всі фільтри мають гнучкі шланги різних розмірів, які використовуються для підключення до деревообробних систем. До шлангу можна приєднати металеву ручку з розеткою, щоб здійснювати процес прибирання приміщень.

Гільзи фільтрів мають розміри від 1 м до 1,5 м, а діаметри кіл — від 135 мм до 450 мм. Оскільки ці частини мають комплексне специфіка призначення, їх продуктивність не перевищує 10000 м3/год.

Залишковий вміст пилу після пропускання пилу та стружки через рукави становить 10 мг/м3.

Як це працює

Відходи деревини переміщуються в гільзу з місця утворення завдяки вентилятору, який генерує аспіраційне повітря. Пізніше ця стружка потрапляє в ємність для збору сміття і пилу. Коли резервуар заповнений, засіб очищає його самостійно. Двигун, який приводить в рух пристрій, розташований біля вентилятора. Контейнер для збору стружки і фільтруюча гільза розташовуються на відкритому циліндричному конструктивному елементі і фіксуються за допомогою кола з металевої пружинної стрічки і спеціальних застібних механізмів. Колеса можуть повертатися в різні боки і мають надійну систему фіксації – це дозволяє легко переміщати фільтр до джерела тріски і фіксувати його в одному місці.

Ви можете замовити напірний чіп-фільтр, а також заводські системи пиловідведення для деревообробної промисловості< /span>< span style="font-weight: 400;"> на ТОВ НПП Дніпроенергосталь за вигідними цінами. У нас є власний цех, де фахівці виготовляють фільтр-пакети, ємності для накопичення деревних відходів і пилу, а також біг-беги. Все це виготовляється за вашим ексклюзивним замовленням, із зазначенням індивідуальних мірок. У нас ви можете замовити фільтр-пакети з брезенту, фільтр-рукави з лавсану або поліестеру.

Чому обирають нас

Довговічність

Нові технології

Державна ліцензія

Гарантії

Калькулятор фільтра

Дізнайтесь вартість фільтра для вас

Реалізовані проекти на цьому устаткуванні

Дніпровський металургійний комбінат

Галузеутворююче підприємство ТОВ НВП Дніпроенергосталь вже давно стало одним із лідерів ринку та надає послуги екологічного спрямування для України та держав СНД. Підприємство існує вже понад 50 років і за цей час набуло унікального досвіду вирішення проблем природоохорони, які ставить сучасне суспільство.

Детальніше

Інше обладнання

Фільтр картриджний

Картриджний фільтр - обладнання, призначене для очищення повітря в умовах з високим рівнем вхідної запиленості. Такі сучасні системи пиловловлення ефективно видаляють дрібнодисперсний пил (у тому числі тверді аерозолі) і дим, що утворюється під час зварювання, плазмового, газового та лазерного різання тощо.