Прес центр

Останні новини

Компанія ТОВ НВП “Дніпроенергосталь” регулярно бере участь у міжнародних конференціях з доповідями про останні зміни у світі “промислового видалення пилу”. Наші фахівці постійно навчаються нових технологій, впроваджують їх на підприємствах, а також спілкуються з найкращими світовими експертами у сфері очищення навколишнього середовища. Ми проводимо моніторинг у галузі законодавчої системи про екологію та використовуємо найновіші вимоги у кожному проекті. Слідкуйте за останніми новинами на нашому сайті!

Детальніше

Публікації

Співробітники ТОВ НВП “Дніпроенергосталь” – це кваліфіковані фахівці, які регулярно проводять дослідження на тему “промислові системи видалення пилу”, а також публікують свої роботи в різних бюлетенях та збірниках матеріалів науково-практичних конференцій. На нашому сайті ви можете переглянути перелік цих робіт, починаючи з 2006 року.

Детальніше

Виставки

Компанія ТОВ НВП “Дніпроенергосталь” прагне розповісти якомога більшій кількості людей про сучасні технології для захисту повітряного та водного басейнів, а також про нові системи для збереження безпеки навколишнього середовища в регіонах із промисловими підприємствами. Ми постійно беремо участь у різних міжнародних виставках, присвячених темі екології, ділимося досвідом та вивчаємо нові напрямки. На нашому сайті ви можете ознайомитись з подробицями участі нашої компанії у цих заходах.

Детальніше