Автоматика

Потрібна консультація?

Замовте консультацію прямо зараз

Автоматика для рукавних фільтрів – це система управління пилогазоочисним обладнанням без втручання обслуговуючого персоналу. Такий підхід дозволяє повністю автоматизувати процеси газоочистки і регенерації, тим самим знизивши трудовитрати співробітників і підвищивши надійність роботи установки.

Пропоновані нами рукавні фільтри оснащені системами регенерації, які забезпечують своєчасне очищення рукавних фільтрів, відновлення їх пропускної здатності та підтримання продуктивності на оптимальному рівні. Для автоматизації цього процесу ми використовуємо електронні блоки (БАУР), розроблені на базі мікропроцесорів. Такі пристрої прості в налаштуванні та експлуатації, оскільки не вимагають від персоналу додаткових знань в області програмування та електротехніки.

BAUR вигідно відрізняється від інших електронних пристроїв, які використовуються для автоматизації регенерації (CEP, AUR, SU). Має 3 режими роботи при запуску процесу: 1) внутрішній таймер, 2) кнопки на панелі або 3) зовнішня команда. BAUR не вимірює опір повітря, що спрощує його експлуатацію та підвищує надійність системи. Перепади тиску визначаються первинними датчиками. Вторинні прилади відображають значення, подають тригерні сигнали, а також вимірюють струм датчика та повідомляють, коли він досягає відповідного рівня.

ТОВ «Дніпроенергосталь» розробляє як повноцінні системи автоматичного керування фільтрами, так і окремі елементи контролю параметрів. Зв’яжіться з нами!

В яких регіонах працює компанія

Наше підприємство вже понад 50 років займається вирішенням екологічних питань, пропонуючи

Ми працюємо для:

  • Азії
  • Європа
  • СНД

Контакти

Наш адреса

Україна, 69008 м. Запоріжжя вул. Експресівська, будинок 6

Чи готові зв'язатися?

Заповніть форму ми зв'яжемося з вами та проконсультуємо

    Форма связи