Рукави

Потрібна консультація?

Замовте консультацію прямо зараз

Рукав є основним елементом системи збору пилу рукавного типу, призначений для видалення пилу і дрібних абразивних частинок у промислових приміщеннях. Саме від якості рукава фільтра залежить ефективність очищення повітря від забруднень і надійність роботи аспіраційної системи. А оскільки цей елемент швидко зношується, його необхідно періодично міняти.

Рукав виготовляється з тканих і нетканих фільтруючих матеріалів, які проходять суворий вхідний контроль. В результаті вибираються найякісніші матеріали без дефектів, які є повітронепроникними та здатними витримувати високі температури. Процес пошиття здійснюється за передовою технологією, матеріал фіксується 3-рядковим швом, що гарантує 100% міцність.

Продукція відрізняється дизайном і матеріалом залежно від типу фільтрів. Для напірних балонів використовують балони з лавсану з вбудованими металевими кільцями. Для обладнання, що працює під вакуумом, використовуються циліндри, що складаються з матеріалу високої щільності і мають відкриту і закриту частину.

Виготовляємо деталі діаметром 120-300 мм і довжиною від 2 до 9 м. Гільзи зі стандартних матеріалів витримують температуру в діапазоні 150-270° , а також на замовлення до 300-400°. У нас ви можете замовити комплектуючі будь-якої комплектації, виходячи з умов експлуатації. Зв’яжіться з нами!

В яких регіонах працює компанія

Наше підприємство вже понад 50 років займається вирішенням екологічних питань, пропонуючи

Ми працюємо для:

  • Азії
  • Європа
  • СНД

Контакти

Наш адреса

Україна, 69008 м. Запоріжжя вул. Експресівська, будинок 6

Чи готові зв'язатися?

Заповніть форму ми зв'яжемося з вами та проконсультуємо

    Форма связи