Змінні картриджі до вузла редукування стисненого повітря

Потрібна консультація?

Замовте консультацію прямо зараз

Картриджі є важливими компонентами системи збору пилу, призначений для вилучення найдрібніших твердих часток з повітря, які регулюють пневматичні пристрої.

Вузол — це технологічний блок, що складається з фільтрів і вузлів клапанів. Він розкладає основну пневматичну батарею на частини: чисте сухе повітря, масло, конденсат, тверді частинки: пил, металеву стружку, пісок. Компоненти вловлюються власними адсорберами, але для кращого результату використовуються загальні фільтри перед клапанами. Тут поглинаються додаткові компоненти.

Ці пристрої є витратними матеріаламисистемами видалення пилу з терміном служби протягом заданого періоду часу або до повного зносу, що трапляється набагато частіше. Уловлювачі встановлені всередині корпусу пристрою. Картриджі виготовлені за багатошаровою конструкцією дрібних осередків. Результатом проходження повітря через фільтруючий елемент є утримання більшої частини твердих мікрочастинок волокнистою сіткою матеріалу, що призводить до відносно повного очищення.

Наші картриджі розроблені для промислового обладнання та відрізняються здатністю вловлювати частинки різного розміру та конструктивних особливостей. Проектуванням і виробництвом цих комплектуючих займається компанія «Дніпроенергосталь».

В яких регіонах працює компанія

Наше підприємство вже понад 50 років займається вирішенням екологічних питань, пропонуючи

Ми працюємо для:

  • Азії
  • Європа
  • СНД

Контакти

Наш адреса

Україна, 69008 м. Запоріжжя вул. Експресівська, будинок 6

Чи готові зв'язатися?

Заповніть форму ми зв'яжемося з вами та проконсультуємо

    Форма связи