Клапан продувний ДУ – 70/50

Потрібна консультація?

Замовте консультацію прямо зараз

Продувний клапан є основною частиною системи регенерації, яка виконує функцію очищення фільтрувальних мішків протягом усього процесу фільтрувального мішка. Видалення шарів пилу із зовнішньої поверхні гільз відбувається в результаті впливу на них стисненого повітря. Таким чином, відновлюється пропускна здатність матеріалу та стабільність систем пиловловлення підтримується. Крім того, техніко-експлуатаційні особливості клапана дозволяють проводити огляд і монтаж без відключення фільтрів. Це запобігає простою обладнання та підвищує продуктивність обслуговуючого персоналу.

ТОВ «Дніпроенергосталь» проектує та розробляє засувки двох типорозмірів — DN70 та DN50, які відрізняються номінальним діаметром отвору: для першого він досягає 70 мм, а для другого відповідно. 50 мм. При цьому вони схожі за такими технічними параметрами: робочий тиск (0,45-0,55 МПа), тривалість повного відкриття (максимум 10 мс) і шпаруватість (максимум 100-200 мс).

Пропоновані нами клапани можуть бути представлені в різних модифікаціях: 1) з двома мембранами 2) з пневматичним циліндром замість малого. Ви можете вибрати будь-який дизайн і технічні характеристики комплектуючих – ми врахуємо всі ваші побажання.

В яких регіонах працює компанія

Наше підприємство вже понад 50 років займається вирішенням екологічних питань, пропонуючи

Ми працюємо для:

  • Азії
  • Європа
  • СНД

Контакти

Наш адреса

Україна, 69008 м. Запоріжжя вул. Експресівська, будинок 6

Чи готові зв'язатися?

Заповніть форму ми зв'яжемося з вами та проконсультуємо

    Форма связи