Клапан продувний

Потрібна консультація?

Замовте консультацію прямо зараз

Продувний клапан – це пристрій, який утримує всю систему регенерації фільтра. Клапан відноситься до категорії спеціальної трубопровідної арматури запірно-регулюючого типу. Його принцип дії зводиться до імпульсної подачі стисненого повітря, яке, проходячи через повітророзподільний трубопровід, надходить у фільтруючі мішки та видаляє частинки пилу з їх зовнішньої частини. Це сприяє не тільки збереженню продуктивності рукавів, але й збільшенню терміну служби всієї системи заводського видалення пилу.

Особливість цього типу клапана в тому, що його можна обслуговувати і ремонтувати в будь-який час, навіть коли фільтр працює. Це дозволяє уникнути простою обладнання та скоротити час і витрати праці персоналу. Пневморозподільник (знаходиться у верхній частині клапана) відповідає за управління роботою самих клапанів, а саме запуск, зупинку, перенаправлення повітряних потоків. Сигнал передається від автоматичного блоку управління процесами регенерації.

ТОВ «Дніпроенергосталь» пропонує продувні клапани двох типів – ДУ50 і ДУ70. Компоненти можуть відрізнятися конструкцією: мати дві мембрани (велику та малу) або одну велику мембрану та пневматичний циліндр як заміну малої мембрани. У нас ви можете замовити будь-які модифікації запчастин і деталей аспіраційної системи відповідно до типу очисного обладнання та умов його експлуатації на промисловому об’єкті.

В яких регіонах працює компанія

Наше підприємство вже понад 50 років займається вирішенням екологічних питань, пропонуючи

Ми працюємо для:

  • Азії
  • Європа
  • СНД

Контакти

Наш адреса

Україна, 69008 м. Запоріжжя вул. Експресівська, будинок 6

Чи готові зв'язатися?

Заповніть форму ми зв'яжемося з вами та проконсультуємо

    Форма связи