Пружина велика та мала

Потрібна консультація?

Замовте консультацію прямо зараз

Пружина – одна з частин клапана, яка забезпечує його своєчасне закриття і щільне прилягання до поверхні. Саме пружина клапана забезпечує надійне утримання клапана в закритому положенні протягом усього процесу всмоктування. Це знижує ризик збоїв у роботі обладнання, а саме запобігає розриву з’єднання деталей трансмісії з самим клапанним механізмом.

Пружина відноситься до розхідних матеріалів, які швидко зношуються: з часом її еластичність знижується, а ризик поломки значно зростає. Цю деталь рекомендується міняти кожні кілька років, інакше проблем з системою регенерації не уникнути. Заміна пружини на нову підвищує точність налаштування пилогазоочисних пристроїв, що, в свою чергу, позитивно впливає на рівень продуктивності пилоуловлювачів. системи.

Команда «Дніпроенергосталь» не тільки самостійно проектує та розробляє комплектуючі для промислових фільтрів, а й оперативно доставляє їх на промислові підприємства. Вам потрібно лише визначитися з типом і технічними характеристиками витратних матеріалів – про все інше подбаємо ми.

В яких регіонах працює компанія

Наше підприємство вже понад 50 років займається вирішенням екологічних питань, пропонуючи

Ми працюємо для:

  • Азії
  • Європа
  • СНД

Контакти

Наш адреса

Україна, 69008 м. Запоріжжя вул. Експресівська, будинок 6

Чи готові зв'язатися?

Заповніть форму ми зв'яжемося з вами та проконсультуємо

    Форма связи