Каркаси

Потрібна консультація?

Замовте консультацію прямо зараз

Рамка — опорний елемент рукавного фільтра, який встановлюється всередину мішка. Він відіграє важливу роль у розробці заводської системи видалення пилу, підтримуючи правильна форма рукава. Це не тільки знижує ризик механічних пошкоджень, але й сприяє оптимальному розподілу навантаження. Крім того, він запобігає згортанню фільтруючого елемента, забезпечуючи тим самим безперервність і ефективність процесу очищення.

Не всі типи фільтрів оснащуються каркасом, а лише ті, що працюють під вакуумом. Наше обладнання FRIR має раму спеціальної конструкції, що дозволяє швидко та з мінімальними зусиллями встановлювати та замінювати запчастини. У зв’язку з тим, що опорний елемент має низький рівень зносу, його заміна може знадобитися тільки в тому випадку, якщо під час ремонтних робіт він отримав серйозні механічні пошкодження.

Самостійно виготовляємо композитні та суцільнозварні дротяні каркаси (дрот D = 4 мм), виконуємо фарбування, підбираючи покриття залежно від температури експлуатації обладнання, а також пакуємо та доставити на промисловий об’єкт.

В яких регіонах працює компанія

Наше підприємство вже понад 50 років займається вирішенням екологічних питань, пропонуючи

Ми працюємо для:

  • Азії
  • Європа
  • СНД

Контакти

Наш адреса

Україна, 69008 м. Запоріжжя вул. Експресівська, будинок 6

Чи готові зв'язатися?

Заповніть форму ми зв'яжемося з вами та проконсультуємо

    Форма связи