Пневмоциліндр відсікового клапана

Потрібна консультація?

Замовте консультацію прямо зараз

Пневмоциліндр – це елемент керування запірною арматурою, встановленою на пневматичних трубопроводах систем пиловіддалення< /span>. Запірна арматура – швидкодіюча арматура запірного типу. У пилогазоочисному обладнанні він виконує важливу функцію, а саме регулює пропускну здатність труб, відкриваючи / перекриваючи в них доступ стисненому повітрю. З його допомогою оператори можуть терміново механічно зупинити систему трубопроводів у разі аварій на промисловому об’єкті або тимчасово призупинити її відповідно до вимог виробництва.

Фреза управляється пневматичним циліндром подвійної дії, який передає робочу силу лінійно та в обох напрямках. Як правило, корпус циліндра виготовляється з латуні, що забезпечує його високу міцність і надійність.

Дніпроенергосталь виробляє як фільтри, так і комплектуючі до них, у тому числі елементи керування пневматичними аспіраційними системами. Якщо вам потрібна консультація щодо підбору запчастин і деталей до техніки, ми надамо її в будь-який зручний для вас час.

В яких регіонах працює компанія

Наше підприємство вже понад 50 років займається вирішенням екологічних питань, пропонуючи

Ми працюємо для:

  • Азії
  • Європа
  • СНД

Контакти

Наш адреса

Україна, 69008 м. Запоріжжя вул. Експресівська, будинок 6

Чи готові зв'язатися?

Заповніть форму ми зв'яжемося з вами та проконсультуємо

    Форма связи