Захист повітряного басейну

Потрібна консультація?

Замовте консультацію прямо зараз

Промислові підприємства та транспортні об’єкти щодня забруднюють повітряне середовище. За допомогою обладнання та послуг НВП «Дніпроенергосталь» створення сприятливих аерологічних умов для розсіювання виробничих викидів в атмосфері стане можливим. Будівництво рециркуляційних систем зменшить викиди в природне середовище. Співробітники підприємства здійснюють необхідний комплекс робіт: від інвентаризації джерел викидів до запуску обладнання на виробництві та його технічного обслуговування. Крім того, надають індивідуальні рекомендації щодо підвищення рівня продуктивності газоочисних установок, розробляють проекти оцінки впливу на довкілля (ОВНС).

 

Звертайтеся до нас, щоб убезпечити своє виробництво та персонал, мінімізувавши кількість забруднюючих речовин в атмосфері. Замовити послуги команди професіоналів можна за вказаними номерами в розділі «Контакти», а ще простіше залишити заявку на сайті.

Основні напрямки та види робіт 

 – Розробка газо добірних пристроїв та технологічних схем знепилення відхідних газів та аспірації обладнання.

 – Оформлення екологічних паспортів, дозвільної та технологічної документації.

 – Проектування  систем розміщення газоподібних речовин та їх початкової підготовки; установок різної ефективності для очищення газоподібних та пилових викидів, включаючи нейтралізацію хімічних сполук (NОх, SО2, НСl тощо).

 – Шефмонтаж газоочисних установок, сервісне обслуговування та проведення супутніх робіт.

 – Видача режимних карт, пускових систем, технологічних інструкцій та інших документів за результатами випробувань газоочисного обладнання.

Дніпровський металургійний комбінат

Галузеутворююче підприємство ТОВ НВП Дніпроенергосталь вже давно стало одним із лідерів ринку та надає послуги екологічного спрямування для України та держав СНД. Підприємство існує вже понад 50 років і за цей час набуло унікального досвіду вирішення проблем природоохорони, які ставить сучасне суспільство.

Детальніше

В яких регіонах працює компанія

Наше підприємство вже понад 50 років займається вирішенням екологічних питань, пропонуючи

Ми працюємо для:

  • Азії
  • Європа
  • СНД

Контакти

Наш адреса

Україна, 69008 м. Запоріжжя вул. Експресівська, будинок 6

Чи готові зв'язатися?

Заповніть форму ми зв'яжемося з вами та проконсультуємо

    Форма связи