Сервісне обслуговування рукавних фільтрів

Потрібна консультація?

Замовте консультацію прямо зараз

ТОВ НВП «Дніпроенергосталь» вирішує екологічні проблеми населення та підприємств за допомогою проектування спеціальних споруд: полігонів ТПВ, станцій доочищення питної води, ставків-накопичувачів та ін. Детальний перелік робіт, які здійснює наша компанія міститься в додатку до Свідоцтва СРО. Законність діяльності «Дніпроенергосталь» підтверджується Ліцензією на проектування будівель та споруд від 03.09.2007 року.

 

 

 

Основні етапи проектування, яким слідує компанія, виконуючи роботи у сфері охорони водного басейну: 

 – Підготовка дозвільної документації та збирання необхідної інформації.

 – Підбір схеми обладнання або місця розміщення споруди.

 – Проведення інженерно-геологічних вишукувань.

 – Складання технічного завдання проекту.

 – Розробка проектної та робочої документації.

 – Приватна або державна експертиза проектної документації.

 – Розрахунок всіх видів витрат і підготовка кошторису.

Наша фірма здійснює проектування та виготовлення різних типів споруд відповідно до вихідних даних замовника. Додатково проводить сервісне обслуговування та навчання персоналу. Звертайтеся за консультаціями щодо окремих видів проектування — ми вже чекаємо на ваш дзвінок!

 

Основні напрямки та види робіт 

Компанія проводить будівництво систем водопостачання та водовідведення при зведенні нових промислових або господарських об’єктів, а також їх реконструкції. Співробітники підприємства формують дозвільну документацію, здійснюють проектування, монтаж, обслуговування та інші роботи.

Проектування

Водопостачання

У технологічних процесах виробництва потрібен значний об’єм води. Наші фахівці допоможуть вирішити проблему за допомогою розробки проектів будівництва чи реконструкції систем водопостачання.

Каналізації 

Правильна організація системи каналізації – це важлива частина будівництва житлових, виробничих та інших об’єктів. Команда фахівців розробляє проекти будівлі залежно від її видів: промислова, господарсько-побутова або призначена для утилізації зливових стоків.

Технологічне проектування 

Об’єктів водогосподарського будівництва 

Гідротехнічне будівництво передбачає зведення водних об’єктів та штучних споруд (каналів, водосховищ, дамб насосних станцій). Нашим завданням є створення економічних об’єктів, що відповідають рівню прогресивної техніки та технологій з урахуванням законодавчих вимог.

Об’єктів водопостачання та каналізації 

Будівництво мереж водопостачання та водовідведення передбачає детальне проектування блокових каналізаційних споруд та інших об’єктів для виробничих потреб. Фахівці компанії розробляють прогресивні та технологічні рішення, які є основою для будівельно-монтажних робіт.

Проектування блокових каналізаційних споруд 

НВП «Дніпроенергосталь» понад 50 років на екологічному ринку випускає унікальну продукцію: ФРЕМІР, ФРІР, електрофільтри і т.д. Також компанія виробляє технічне обслуговування обладнання, що виготовляється. Воно включає виїзд бригади на територію підприємства замовника для дослідження роботи обладнання та усунення несправностей на місці. Крім цього, науковці проаналізують та дадуть оцінку поточному стану ручного фільтра. За допомогою лабораторних методів буде проведено низку тестів та аналізів, які вкажуть на причини виявленої проблеми. На базі отриманих результатів працівники компанії складуть список рекомендацій щодо подальшої експлуатації фільтра. Лабораторні дослідження допоможуть визначити характер викиду забруднюючих речовин, термін експлуатації та сепарації; повітронепроникність обладнання. Усі аналізи проводяться з використанням основних видів контролю, що описані нижче.

Лабораторно-аналітичний блок 

 1. Термографічний контроль. Дозволяє отримати візуалізацію теплової структури обладнання та визначає рівень втрати тепла. Результати можуть зазначити погані контакти або несправну теплоізоляцію.
 2. Ультразвуковий контроль. Направлений на аналіз зварних з’єднань, виявлення тріщин та непроварів. Його проведення безпечне для людини та зберігає цілісність обладнання.
 3. Відеоендоскопічний контроль. Допомагає отримати дані щодо технічного стану обладнання без демонтажу. Він включає візуальну інспекцію та діагностику прихованих частин. З його допомогою можна виявити сліди корозії.
 4. Тест цілісності фільтрувальних рукавів. Визначає величину викиду пилу та конкретні місця ушкодження технічних тканин обладнання у разі порушення.
 5. Тест повітропроникності. Знадобиться для первинної діагностики обладнання та виявлення проблем із запиленістю фільтра. Дозволяє уникнути аварійних відключень.

Технічний огляд 

 1. Первинна діагностика та виявлення візуальних порушень обладнання.
 2. Докладний аналіз структурних елементів рукавного фільтра.
 3. Комплексна перевірка роботи обладнання відповідно до технічних характеристик.

Перевага пропонованої моделі

 1. Значно менші габарити.
 2. Простий монтаж.
 3. Можливість викиду очищеного повітря в робочу зону.
 4. Здатність працювати при екстремально низьких температурах на вулиці та високих у приміщенні.
 5. Довгий термін експлуатації при порівняно невеликих виробничих витратах.
 6. Висока ступінь очищення, що може підніматися до позначки 99% в порівнянні з іншими пиловловлювачами.

Де застосовується 

 1. У сфері хімічної та нафтової промисловості.
 2. У галузях чорної та кольорової металургії.
 3. У виробництві будівельних матеріалів.

Позитивний вплив послуги на довкілля 

 1. Процес очищення повітря від забруднюючих речовин, що виходять у процесі виробництва, буде відбуватися швидше.
 2. Умови роботи для співробітників підприємства стануть безпечнішими.
 3. Кількість пилових відходів виробництв зменшиться.

За більш детальною інформацією та консультацією щодо нетипових випадків виходу обладнання з ладу  — звертайтесь до менеджерів компанії. Контакти спеціалізованих відділів ви знайдете у відповідному розділі. Ми допоможемо поновити роботу рукавних фільтрів!

Дніпровський металургійний комбінат

Галузеутворююче підприємство ТОВ НВП Дніпроенергосталь вже давно стало одним із лідерів ринку та надає послуги екологічного спрямування для України та держав СНД. Підприємство існує вже понад 50 років і за цей час набуло унікального досвіду вирішення проблем природоохорони, які ставить сучасне суспільство.

Детальніше

В яких регіонах працює компанія

Наше підприємство вже понад 50 років займається вирішенням екологічних питань, пропонуючи

Ми працюємо для:

 • Азії
 • Європа
 • СНД

Контакти

Наш адреса

Україна, 69008 м. Запоріжжя вул. Експресівська, будинок 6

Чи готові зв'язатися?

Заповніть форму ми зв'яжемося з вами та проконсультуємо

  Форма связи