Реконструкція газоочисного обладнання

Потрібна консультація?

Замовте консультацію прямо зараз

ТОВ «НПП «Дніпроенергосталь» пропонує рішення, яке допоможе підприємствам покращити екологічність – переробити електрофільтри на рукавні фільтри. Компанією розроблені детальні проекти реконструкції газоочисного обладнання, які передбачають переобладнання горизонтального та вертикального типів електрофільтрів на інші варіанти рукавних фільтрів з електроімпульсною регенерацією. Така процедура дозволить організаціям очищати технологічні гази та аспіраційне повітря від містяться в них забруднюючих речовин відповідно до міжнародних та національних стандартів. Після використання цього методу концентрація частинок пилу досягне менше 20 мг/Нм3. Основною метою модернізації електрофільтрів є підвищення їх продуктивності та надійності в процесі експлуатації, а в подальшому досягнення необхідного рівня залишкових викидів.

Схема реконструкції може бути спрямована лише на зміну «чистої» газової камери, системи регенерації та окремих вузлів (вузлів). При цьому зберігається рівень продуктивності. Ця заміна є частковою. Суттєва реконструкція корпусу електрофільтра передбачає впровадження системи запірної арматури з автоматичним спрацьовуванням, встановлення системи регенерації та стандартного обладнання. В результаті продуктивність збільшиться вдвічі при збереженні необхідного рівня залишкової запиленості. Реконструкція, виконана таким чином, називається капітальною. При використанні комбінованого варіанту продуктивність знизиться на 20-30%. При такій реконструкції допустимо використовувати всі основні дії для рукавних фільтрів типу FRIR. Всі варіанти змін відбуваються на базі існуючих газовідвідних систем, металоконструкцій і пиловловлювачів. Стан корпусу електрофільтра повинен бути придатним для використання та не мати ознак зносу. Якщо опір апарату зросте, то доведеться замінити тягове обладнання. До таких заходів вдаються в більшості випадків, оскільки першочерговим завданням є зменшення кількості пилу.

Звернувшись до нас за консультацією, Ви отримаєте кваліфіковану допомогу у виборі реконструкції газоочисного обладнання для Вашого підприємства. Модернізація фільтрів для ефективного та більш екологічного виробництва – вимога часу!

Очищення повітря від пилу і газоповітряних сумішей.

Видалення великої кількості зважених часток в атмосфері.

Мінімізація пилоутворення в результаті роботи підприємств.

Дніпровський металургійний комбінат

Галузеутворююче підприємство ТОВ НВП Дніпроенергосталь вже давно стало одним із лідерів ринку та надає послуги екологічного спрямування для України та держав СНД. Підприємство існує вже понад 50 років і за цей час набуло унікального досвіду вирішення проблем природоохорони, які ставить сучасне суспільство.

Детальніше

В яких регіонах працює компанія

Наше підприємство вже понад 50 років займається вирішенням екологічних питань, пропонуючи

Ми працюємо для:

  • Азії
  • Європа
  • СНД

Контакти

Наш адреса

Україна, 69008 м. Запоріжжя вул. Експресівська, будинок 6

Чи готові зв'язатися?

Заповніть форму ми зв'яжемося з вами та проконсультуємо

    Форма связи