Екологічний аудит та нормування

Потрібна консультація?

Замовте консультацію прямо зараз

За роки існування ТОВ НПП «Дніпроенергосталь» удосконалило спектр послуг і створило необхідне обладнання для екологічного аудиту та стандартизації. Підприємство проводить вимірювання на базі хіміко-технологічної лабораторії, яка відповідає критеріям атестації згідно сертифікату № СЕ-09-14. Діяльність компанії щодо екологічного аудиту та регулювання діяльності підприємств спрямована на розробку балансових норм водовідведення та водоспоживання, а також створення проектів нормативів гранично допустимих скидів (ГДС) забруднюючих речовин із зворотними водами. Крім того, фахівці нашої компанії надають послуги з розробки нормативів споживання питної води для населених пунктів, проводять біотестування для визначення рівня токсичності стічних вод та займаються питаннями отримання дозволів на спецводокористування.

Для організацій, що працюють в Україні, можливий екологічний аудит співробітниками компанії.

Екологічний аудит – документований систематичний незалежний процес оцінки об’єкта екоаудиту. Він включає збір інформації та об’єктивну оцінку доказів. Здійснення цих заходів регулюється Законами України: «Про охорону навколишнього природного середовища» від 25.06.1991 та «Про екологічний аудит» від 24.06.2004, а також стандартами екологічного менеджменту серії ISO 14001. промисловий сектор. Екологічне нормування передбачає розробку системи стандартів і нормативів допустимого впливу на навколишнє середовище. Основним завданням цього процесу є встановлення допустимих норм впливу антропогенного фактора на природні об’єкти в процесі господарської чи іншої діяльності. Дотримання таких показників з боку підприємств гарантує екологічну безпеку населення та навколишнього середовища.

Проведення екологічного аудиту та регулювання допоможе виявити проблеми, оцінити вплив діяльності організації на навколишнє середовище та скласти детальний план коригувальних дій. Більш детально про цей вид послуг вам розкажуть менеджери компанії. Ви можете зв’язатися з ними за вказаними контактами.

Корекція ступеня антропогенного впливу, міжнародний стандарт ISO 14001, EMAS.

Підтримання балансу популяцій різних видів тварин, рослин та іншої фауни.

Запобігання перевищенню обсягів скидів промислових відходів у водні об'єкти.

Дніпровський металургійний комбінат

Галузеутворююче підприємство ТОВ НВП Дніпроенергосталь вже давно стало одним із лідерів ринку та надає послуги екологічного спрямування для України та держав СНД. Підприємство існує вже понад 50 років і за цей час набуло унікального досвіду вирішення проблем природоохорони, які ставить сучасне суспільство.

Детальніше

В яких регіонах працює компанія

Наше підприємство вже понад 50 років займається вирішенням екологічних питань, пропонуючи

Ми працюємо для:

  • Азії
  • Європа
  • СНД

Контакти

Наш адреса

Україна, 69008 м. Запоріжжя вул. Експресівська, будинок 6

Чи готові зв'язатися?

Заповніть форму ми зв'яжемося з вами та проконсультуємо

    Форма связи