Участь у міжнародному форумі wagm 2018

Сергій Володимирович окреслив актуальні екологічні проблеми, які сьогодні гостро постають перед підприємствами ГМК, а також поділився досвідом зниження залишкового пилу до європейських стандартів за допомогою сучасних рукавних фільтрів з імпульсною регенерацією FRIR, циклонів-диспергаторів, а також презентував перші в Україні – реалізовано проект сіркоочистки (обессерки) технологічних газів на прикладі агломераційного цеху ПАТ «Запоріжсталь».

Водночас гості та інші учасники виставкового форуму мали можливість відвідати стенд та обговорити з нашими спеціалістами сучасні методи та обладнання ТОВ «Дніпроенергосталь» для аспірації та газоочистки промислових підприємств.

последние новости

26.06.23

Участь у міжнародній виставці Pollutec Матос 2017

З 30 жовтня по 2 листопада 2019 року фахівці ТОВ НПП «Дніпроенергосталь» взяли участь у виставці та конференції «Pollutec Maroc 2019» – Марокко, Касабланка.

Читати повністю
24.09.21

Доповідь на конференції waste air & gas management 2019

26 листопада 2019р. у рамках міжнародної конференції “Waste Air & Gas Management 2019” заст. генерального директора ТОВ НВП “Дніпроенергосталь” – Семирягін С.В., виступив з доповіддю про сучасні методи сіроочищення на промислових металургійних підприємствах та теплоелектростанціях

Читати повністю
24.09.21

Участь у міжнародному форумі wagm 2018

У рамках Waste Air project & International Forum «Gas Management» 27-28 листопада 2018 року виступив Сергій Семирягін, заступник генерального директора ТОВ «Дніпроенергосталь». Тема доповіді «Підготовка газу на підприємствах гірничо-металургійного комплексу».

Читати повністю
26.06.23

Участь у міжнародній виставці Pollutec Матос 2019

Галузеутворююче підприємство ТОВ «НПП «Дніпроенергосталь» вже давно є одним із лідерів ринку та надає екологічні послуги для України та країн СНД. Підприємство існує більше 50 років і за цей час накопичило унікальний досвід вирішення проблем охорони навколишнього середовища, які ставить перед собою сучасне суспільство.

Читати повністю
26.06.23

Спеціалізована гірничо-рудна виставка Близького Сходу – “Oman Mining Expo”

15-17 квітня 2019г. ТОВ НВП “Дніпроенергосталь” взяло участь у спеціалізованій гірничо-рудній виставці Близького Сходу – “Oman Mining Expo” (Оман, Маскат).

Читати повністю