Знезараження води

Потрібна консультація?

Замовте консультацію прямо зараз

З 1997 року ТОВ «НПП «Дніпроенергосталь» працює на ринку екологічних послуг згідно з сертифікатом СРО, ліцензією на будівництво будівель і споруд, сертифікатом ЄВРОРУС та іншими підтверджуючими документами. Компанія виконує комплекс шеф-монтажних та пусконалагоджувальних робіт на установках знезараження води, надає послуги з проектування. Фахівці нашої компанії консультують обслуговуючий персонал на станціях очищення рідин. Виготовляємо напірні фільтри для води, обладнання для збору нафтопродуктів, установки для розкладання відпрацьованих емульсій, комплекс для утилізації сольових розчинів.

Щоб підвищити рівень безпеки очищеної води, державні екологи використовують в якості основи для знезараження гіпохлорит натрію замість звичайного рідкого хлору. Його водні розчини не вимагають відстоювання і не впливають на жорсткість води. Він також має значну бактерицидну дію і має окисні властивості. Стандартний комплект обладнання для дезактивації складається з ємності з описаним розчином і насосів-дозаторів. Складний набір включає в себе ті ж елементи, які доповнюються аналізаторами рівня хлору і тонким контролем ступеня впорскування хімікату через дозатор.

Звернувшись до менеджерів нашої компанії, ви отримаєте професійну консультацію та рекомендації щодо вибору водоочисного обладнання. Ви можете зв’язатися з нами та замовити необхідне обладнання за номерами телефонів у розділі «Контакти».

Принцип дії

Знищення патогенних мікроорганізмів, які містяться в стічних водах.

Особливості очищення

Видалення збудників інфекційних захворювань різної природи.

Наслідки очищення

Запобігання шкідливому впливу забруднених викидів водного об’єкта на його мешканців.

Дніпровський металургійний комбінат

Галузеутворююче підприємство ТОВ НВП Дніпроенергосталь вже давно стало одним із лідерів ринку та надає послуги екологічного спрямування для України та держав СНД. Підприємство існує вже понад 50 років і за цей час набуло унікального досвіду вирішення проблем природоохорони, які ставить сучасне суспільство.

Детальніше

В яких регіонах працює компанія

Наше підприємство вже понад 50 років займається вирішенням екологічних питань, пропонуючи

Ми працюємо для:

  • Азії
  • Європа
  • СНД

Контакти

Наш адреса

Україна, 69008 м. Запоріжжя вул. Експресівська, будинок 6

Чи готові зв'язатися?

Заповніть форму ми зв'яжемося з вами та проконсультуємо

    Форма связи