Захист водного басейну

Потрібна консультація?

Замовте консультацію прямо зараз

ТОВ «НПП «Дніпроенергосталь» вирішує екологічні проблеми населення та підприємств шляхом проектування спеціальних об’єктів: полігонів твердих побутових відходів, очисних споруд питної води, водонакопичувачів тощо. Детальний перелік виконаних робіт нашої компанії, міститься в додатку до Свідоцтва СРО. Законність діяльності «Дніпроенергосталь» підтверджується Ліцензією на проектування будівель і споруд від 03.09.2007.

 

 

 

Основні етапи проектування, яких дотримується компанія при виконанні робіт у сфері охорони водойм:

– Підготовка дозвільних документів та збір необхідної інформації.

– Вибір схеми обладнання або місця для споруди.

– Інженерно-геологічні вишукування.

– Збірка специфікацій проекту.

– Розробка проектної та робочої документації.

– Приватний або публічний розгляд проектної документації.

– Розрахунок усіх видів витрат та складання кошторисів.

Наша компанія проектує та виготовляє різні види конструкцій відповідно до вихідних даних замовника. Крім того, забезпечує сервісне обслуговування та навчання персоналу. Звертайтеся до нас за консультаціями щодо окремих видів дизайну – ми вже чекаємо Вашого дзвінка!

 

Основні напрямки та види робіт

Компанія здійснює будівництво систем водопостачання та каналізації для будівництва нових промислових або комерційних об’єктів, а також їх реконструкцію. Співробітники підприємства формують дозвільні документи, виконують проектні, монтажні, ремонтні та інші роботи.

Дизайн

Вода

Виробничі процеси потребують значної кількості води. Наші фахівці допоможуть вирішити проблему, розробивши проекти будівництва або реконструкції систем водопостачання.

Каналізація

Правильна організація каналізації є важливою частиною будівництва житлових, промислових та інших об’єктів. Команда професіоналів розробляє проекти будівель в залежності від їх типів: промислові, побутові або призначені для утилізації зливових стоків.

Технологічний дизайн

Водні споруди

Гідротехнічне будівництво передбачає будівництво водойм і штучних споруд (каналів, водосховищ, дамб насосних станцій). Наше завдання – створити економічно ефективні об’єкти, що відповідають рівню прогресивної техніки та технологій, з урахуванням вимог законодавства.

Об’єкти водопостачання та водовідведення

Будівництво мереж водопостачання та водовідведення передбачає детальне проектування блочних каналізаційних споруд та інших споруд промислового призначення. Фахівці компанії розробляють прогресивні та технологічні рішення, які є основою будівельно-монтажних робіт.

Проектування блокових каналізаційних конструкцій

Проект будівлі розроблено на основі попередніх даних геотехнічних досліджень та досліджень стічних вод. Такі установки мають продуктивність від 10 до 10 тис. кубометрів на добу і здатні працювати при найнижчих температурах. Блочні механізми забезпечують глибоке і багатоступеневе очищення.

Проектування очисних споруд питної води

Розробка конструкцій здійснюється для промислових, побутових потреб та інших цілей. Водоочисні споруди очищають воду від різних домішок і спроектовані відповідно до санітарних норм.

Проектування споруд інженерного захисту території від підтоплення та підтоплення

Створення цілісної системи на території населеного пункту або захисних споруд на об’єктах допоможе уникнути негативних наслідків при підйомі рівня ґрунтових вод. Проектування інженерних захисних споруд відбувається відповідно до будівельних норм і з урахуванням місцевих умов.

Проектування берегоукріплень та берегоукріплювальних споруд на водосховищах і річках

Технічні об’єкти допомагають запобігти руйнуванню ділянки берегової лінії від розмиву течією або льодом. Для цих цілей зводяться споруди активного (буна), пасивного (берегоукріплювальні стіни) і комбінованого типу.

Проектування гідротехнічних споруд і комплексів дамб, дамб, земляних насипів з напором до 5 метрів

Для будівництва дамб і дамб необхідно підібрати необхідні будівельні споруди з урахуванням гідрологічних, кліматичних та інших умов рельєфу. Фахівці нашої компанії зможуть створити проект, який буде відповідати стандартам і надійно захистити території від підтоплення та подібних «водних» проблем.

Дизайн водойми для зберігання

Ця послуга потрібна для побутових об’єктів, які забруднюють водойми та навколишнє середовище поблизу. Ставки-накопичувачі стануть місцем збору стічних вод підприємств для їх подальшої утилізації.

Дизайн сховища для осаду

Будівництво шламових ям дозволить розмістити нафтовидобувні потужності в одному місці. Розробка проекту такого об’єкта професіоналами є запорукою створення надійного майданчика для збору токсичних шламів і бурових стічних вод.

Проектування полігону SW

Призначення таких будівель – захистити підземні води, грунт і атмосферу від забруднюючих речовин. При проектуванні полігонів твердих побутових відходів необхідно враховувати вплив фракцій відходів, щоб зробити об’єкти екологічно чистими для навколишньої території.

Умови проектування

Звичайний

Проектування здійснюється шляхом виконання встановлених етапів і на основі початкових розрахунків.

Території зі складними інженерно-геологічними умовами

Для виконання робіт у таких умовах необхідно буде додати до проекту допоміжні заходи з інженерного захисту, інженерно-геологічні вишукування та більш дорогі технічні рішення.

І-IV категорія складності об’єктів будівництва

Це вказується відразу в завданні на проектування, тому що від цього залежить кількість необхідних етапів. Крім того, для кожної категорії потрібні відповідні дозволи.

Дніпровський металургійний комбінат

Галузеутворююче підприємство ТОВ НВП Дніпроенергосталь вже давно стало одним із лідерів ринку та надає послуги екологічного спрямування для України та держав СНД. Підприємство існує вже понад 50 років і за цей час набуло унікального досвіду вирішення проблем природоохорони, які ставить сучасне суспільство.

Детальніше

В яких регіонах працює компанія

Наше підприємство вже понад 50 років займається вирішенням екологічних питань, пропонуючи

Ми працюємо для:

  • Азії
  • Європа
  • СНД

Контакти

Наш адреса

Україна, 69008 м. Запоріжжя вул. Експресівська, будинок 6

Чи готові зв'язатися?

Заповніть форму ми зв'яжемося з вами та проконсультуємо

    Форма связи