Проекти під ключ

Потрібна консультація?

Замовте консультацію прямо зараз

В епоху інтенсивного захисту навколишнього середовища від антропогенного впливу важливо дотримуватися міжнародних стандартів і екологічних стандартів виробництва. Діяльність нашої компанії спрямована на комплексний аналіз організацій в контексті екологічних проблем. Ми надаємо повний спектр екологічних та будівельних послуг. Наша компетентність у цих сферах підтверджується 50-річним досвідом, участю в міжнародних форумах, ліцензіями на проектування, а також на будівництво будівель і споруд, Сертифікатом СРО, сертифікатом відповідності EURORUS та дозволами на обладнання.

Ми надаємо повну підтримку проекту:

 • В екологічному аспекті: надаємо послуги аудиту та стандартизації; даємо оцінку негативного впливу підприємства на навколишнє середовище; проводимо необхідні дослідження на базі власної лабораторії; розробляємо екологічну документацію, узгоджуємо її з контролюючими органами та при необхідності продовжуємо термін дії.
 • В процесі проектування: контролюємо якість будівельно-монтажних робіт; надаємо послуги з обстеження проблем підприємства з його виробничим обладнанням, забезпечуємо поставку та монтаж продукції; навчаємо та консультуємо персонал організацій-замовників щодо виробленого обладнання.

Зв’яжіться з нашими менеджерами за вказаними контактами або залиште заявку на сайті. Ви отримаєте консультацію щодо послуг компанії, дізнаєтесь більше про типи та особливості нашого обладнання та зможете замовити необхідну продукцію для вашої компанії. Звертайтеся до нас, і Ваш проект отримає підтримку фахівців на всіх етапах реалізації!

Що ми пропонуємо

 1. Створення всієї роботи з нуля.
 2. Інженерні послуги в будівництві.
 3. Виробництво та постачання обладнання, а також його сервісне обслуговування.
 4. Оптимізація виробництва за екологічними стандартами.

Позитивний вплив послуги на навколишнє середовище

 1. Збільшення кількості підприємств, які використовують екологічне обладнання.
 2. Усунути більшість викидів пилу промисловістю.
 3. Збережіть загальну кількість популяцій тварин і рослин.

Дніпровський металургійний комбінат

Галузеутворююче підприємство ТОВ НВП Дніпроенергосталь вже давно стало одним із лідерів ринку та надає послуги екологічного спрямування для України та держав СНД. Підприємство існує вже понад 50 років і за цей час набуло унікального досвіду вирішення проблем природоохорони, які ставить сучасне суспільство.

Детальніше

В яких регіонах працює компанія

Наше підприємство вже понад 50 років займається вирішенням екологічних питань, пропонуючи

Ми працюємо для:

 • Азії
 • Європа
 • СНД

Контакти

Наш адреса

Україна, 69008 м. Запоріжжя вул. Експресівська, будинок 6

Чи готові зв'язатися?

Заповніть форму ми зв'яжемося з вами та проконсультуємо

  Форма связи