Моніторинг навколишнього природного середовища

Потрібна консультація?

Замовте консультацію прямо зараз

Щоб мінімізувати вплив вашого бізнесу на навколишнє середовище, ви повинні вміти його кількісно оцінити, перш ніж прийняти рішення про відповідний курс дій. ТОВ «НПП «Дніпроенергосталь» пропонує послуги моніторингу навколишнього середовища в зоні діяльності організації, якщо для вашої діяльності необхідні документальні екологічні дозволи.

Під екологічним моніторингом розуміється комплекс заходів, спрямованих на моніторинг стану навколишнього природного середовища, а також водних і земельних ресурсів. Основною метою процесу є зниження негативного впливу діяльності підприємства на навколишнє середовище, захист здоров’я людей, які проживають на території організації, налагодження роботи відповідно до законодавства держави.

Замовивши послуги екологічного моніторингу, ви можете:

– точно визначте, як діяльність вашої організації впливає на природу.
– Складіть перелік заходів щодо зменшення негативного впливу на навколишні об’єкти.
– Покращити управління ризиками для навколишнього середовища.

Наші фахівці допоможуть зрозуміти, що потрібно контролювати, яке обладнання встановити та які кроки вжити для покращення ситуації. Ви отримаєте повний звіт і дані, які пізніше зможете використовувати для прийняття важливих рішень.

Дніпровський металургійний комбінат

Галузеутворююче підприємство ТОВ НВП Дніпроенергосталь вже давно стало одним із лідерів ринку та надає послуги екологічного спрямування для України та держав СНД. Підприємство існує вже понад 50 років і за цей час набуло унікального досвіду вирішення проблем природоохорони, які ставить сучасне суспільство.

Детальніше

В яких регіонах працює компанія

Наше підприємство вже понад 50 років займається вирішенням екологічних питань, пропонуючи

Ми працюємо для:

  • Азії
  • Європа
  • СНД

Контакти

Наш адреса

Україна, 69008 м. Запоріжжя вул. Експресівська, будинок 6

Чи готові зв'язатися?

Заповніть форму ми зв'яжемося з вами та проконсультуємо

    Форма связи